UWAGA! OGŁOSZENIE!

W związku z otrzymanym komunikatem  Kuratorium Oświaty w Łodzi  dotyczącym podręczników  w roku szkolnym 2024/2025  informujemy,  że nauka w roku szkolnym 2024/2025 i latach kolejnych prowadzona będzie w oparciu o dotychczasowe podręczniki.

Zmiany w podstawach programowych wprowadzone przez MEN polegają wyłącznie na ograniczeniu treści nauczania. Podręczniki z jakich uczniowie dotychczas korzystali, zawierają wszystkie treści określone w podstawie programowej odpowiedniej dla danego typu szkoły i danych zajęć edukacyjnych. Są także wpisane do Wykazu podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego do kształcenia ogólnego. Żadne zaktualizowane podręczniki, które miałyby uwzględniać zmiany w podstawach programowych, nie zostały dopuszczone do użytku szkolnego.